Egészségügyi dokumentátor

A TritonLife Magánkórház Debrecen folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

munkakörbe teljes munkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése, melyhez debreceni csapatunkba keressük leendő kollégánkat.

Feladatok:

  • Betegek felvétele, betegnyilatkozatok aláíratása,
  • bejelentkező páciens adatainak rögzítése számítógépen, etikett készítése,
  • beteg felvételének napján betegirányítást végez, a páciensnek felvilágosítást ad,
  • segítségnyújtás az intézet orvosainak a műtéti leírások, epikrízis, zárójelentés és proforma számla elkészítése során, a hazabocsájtás előkészítésekor és egyéb orvosi adminisztrációban,
  • visszatérő betegek kórlapjának, dokumentációjának előkeresése az archívumból,
  • eltávozott betegek kórlapjának ellenőrzése és archíválása,
  • adminisztratív feladatok ellátása a felettes utasítása szerint

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány,
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalat,
  • gyors és gépírás,
  • figyelem, segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, rugalmasság,
  • szervező készség

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • fejlődő, épülő csapat
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra

Munkavégzés helye: 4033 Debrecen, Tűztövis utca 2.

Munkakezdés ideje: Akár azonnal

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen várjuk!