Szülésznő

A TritonLife Róbert Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába, szülőszobára keres munkatársat Szülésznő pozícióban.

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése

Feladatok:

  • szülőszobai feladatok ellátása
  • szülőnő megfigyelése, szülés kísérése, szülés utáni szülésznői teendők ellátása
  • a szülőszoba profiljának és az ápolási protokollnak megfelelően a szakápolási feladatok és a kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése

Elvárások:

  • szülésznői végzettség (OKJ 54,55, BSc)
  • érvényes működési igazolvány illetve Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság
  • legalább 3 éves szülésznői tapasztalat
  • számítógép és internet felhasználói szintű ismerete, gyakorlat MS Office használatában,

Elvárt kompetenciák:

  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • empátia, diszkréció
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • csapatmunkában való jártasság
  • stresszhelyzetek hatékony kezelése,
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülmények,
  • teljes munkaidős határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint,
  • változatos, kompetenciának megfelelő munkavégzés.
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • 12 órás munkaidő, megszakítás nélküli munkarend
  • cafeteria
  • szülésznő választás lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen várjuk!