Általános orvos

A TritonLife Duna Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába keres

Általános Orvos kollégákat

teljes munkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése. A Duna partján elhelyezkedő Millennium Tower II. irodaházban, a 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7. számú épületben nyíló legújabb fővárosi, magas szintű integrált járó-, és fekvőbeteg ellátó centrumunkba, a TritonLife Duna Magánkórházba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Amit kínálunk:

  • tapasztalt és lendületes csapat, jó hangulat
  • folyamatos szakmai támogatás és felügyelet
  • dinamikus munkakörnyezet, változatos kihívások
  • versenyképes juttatások
  • vidékről bejáró munkatárs esetén utazási költségtérítés, ingyenes parkolási lehetőség mélygarázsban
  • hazánk leggyorsabban fejlődő integrált magánegészségügyi szolgáltatója általi stabilitás
  • lehetőség folyamatfejlesztésben és minőségirányításban való részvételre
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, belső képzések

Feladatok:

  • osztályos orvosi munka – ortopéd sebészeti pácienseink postoperatív ellátása a vezető aneszteziológusunk felügyelete alatt, az osztályos szakdolgozókkal szorosan együttműködve
  • leendő pácienseink műtéti felkészítésében való részvétel
  • ortopéd és gerincsebészeti műtétek műtéti asszisztenciája szükség szerint, limitált mértékben
  • ügyeleti feladatok ellátása max. havi 2-3 alkalommal, alkalmazkodó beosztás szerint

Elvárások:

  • általános orvosi végzettség (érvényes működési engedély, bélyegző)
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • precizitás és szervezőkészség
  • proaktivitás és problémamegoldó készség
  • csapatszellem
  • jó kommunikációs érzék, idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Budapest 9. kerület, Lechner Ödön fasor 7.

Munkakezdés ideje: Akár azonnal

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a az alábbi felületen várjuk!