Technikai és gazdasági kisegítő

A TritonLife Magánkórházak Zrt. kollégát keres

munkakörbe, teljes munkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése. A Duna partján elhelyezkedő Millennium Tower II. irodaházban, a 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7. számú épületben nyíló legújabb fővárosi, magas szintű integrált járó-, és fekvőbeteg ellátó centrumunkba, a TritonLife Duna Magánkórházba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Főbb feladatok:

  • a bejövő termékek átvétele, raktári elhelyezése, tárolása
  • a megrendelt termékek összeválogatása, csomagolása, kiadása szállítólevél alapján
  •  anyagmozgatás
  • a raktárkészlet mennyiségi és minőségi figyelése
  • a raktározással, árukiadással kapcsolatos dokumentumok pontos kezelése
  • műtétek utáni fogyóanyag regisztrálás, elszámolás
  • az intézmény dolgozóinak támogatása, segítése
  • felettes által adott egyéb ad hoc feladatok

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • Előírt munkafolyamatok betartása
  • Fizikai terhelhetőség, nagy munkabírás, jó állóképesség

Amit kínálunk:

  • fejlődő, épülő csapat
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7.

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen várjuk!