Csecsemő és gyermekápoló, asszisztens

A TritonLife Gyermekorvosi Központ Medikids teljes- vagy részmunkaidős  asszisztenst keres

Ha szeretne egy olyan magán egészségközpontban dolgozni, ahol korszerű körülmények között, jó csapatban, kiváló felszereltség mellett végezheti munkáját, odavan a gyermekekért, és szeretné ha munkáját mind emberileg, mind anyagilag megbecsüljék, nálunk a helye!

A TritonLife Medikids Gyermekorvosi Központ, a TritonLife Medical Center Geniummal illetve a TritonLife Róbert Magánkórházzal egyetemben a TritonLife Csoport tagja, mely szervezeti stabilitást, szolid hátteret biztosít munkavállalóink számára is.

Főbb feladatok

  • orvosi asszisztencia
  • recepciós munka (páciensfelvétel, páciensek fogadása, orvosi rendelések adminisztrálása, asszisztencia);
  • csecsemő és gyermek vérvétel.

Szakmai elvárások

  • gyermek szakápoló végzettség
  • érvényes működési igazolvány (EEKH kártya)
  • Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság
  • szakmai gyakorlat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • magán-egészségügyben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Személyiségbeli elvárások:

  • felelősségtudatos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • megbízhatóság, betegorientált attitűd.

Amit kínálunk:

  • barátságos munkahelyi légkör,
  • korszerű, jól felszerelt munkakörnyezet,
  • dinamikus csapat,
  • versenyképes, stabil jövedelem;
  • juttatási csomag, kedvezményesen igénybe vehető magánkórházi szolgáltatások.

Munkavégzés helye:

TritonLife Gyermekorvosi Központ Medikids : 1146 Budapest, Thököly út 137.

Kapcsolattartó:

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, motivációs levél kíséretében alábbi e-mail címre: hr@robertkorhaz.hu

Határidő: 2021-06-15.

Hírlevél

Ne maradjon le akcióinkról, értesüljön első kézből újdonságainkról!

Tritonlife BLOG

Tovább a blogra
Visszahívást kérek