Egészségügyi dokumentátor

A Róbert Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

egészségügyi dokumentátor

munkakörbe, részmunkaidőben, heti 30 órában.

Főbb feladatok:
  • Betegek felvétele, betegnyilatkozatok aláíratása,
  • bejelentkező páciens adatainak rögzítése számítógépen, etikett készítése,
  • beteg felvételének napján betegirányítást végez, a páciensnek felvilágosítást ad,
  • segítségnyújtás az intézet orvosainak a műtéti leírások, epikrízis, zárójelentés és proforma számla elkészítése során, a hazabocsájtás előkészítésekor és egyéb orvosi adminisztrációban,
  • visszatérő betegek kórlapjának, dokumentációjának előkeresése az archívumból,
  • eltávozott betegek kórlapjának ellenőrzése és archíválása,
  • adminisztratív feladatok ellátása az ápolási igazgató utasítása szerint.
Elvárások:
  • érettségi bizonyítvány,
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalat,
  • gyors és gépírás
  • figyelem, segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, rugalmasság, szervező készség
Előnyt jelent:
  • angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • fejlődő, épülő csapat
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra
Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével!

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Hírlevél

Ne maradjon le akcióinkról, értesüljön első kézből újdonságainkról!

Tritonlife BLOG

Tovább a blogra
Visszahívást kérek