Műtőssegéd

A TritonLife Magánkórház Szeged magas színvonalú, átfogó egészségügyi szolgáltatásokat nyújt. Intézményünk kellemes, színvonalas, kulturált munkakörülményeket biztosít munkatársainak. Műtői kapacitásunk bővítése miatt

műtőssegéd munkatársat

keresünk.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése.

Elvárások:
  • nőgyógyászati, ortopédiai, sebészeti és urológiai műtétekben való jártasság
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
  • műtőssegédi szakvégzettség nem feltétel, jövőbeni szakképesítés megszerzését támogatjuk
Elvárt kompetenciák:
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség
  • rugalmasság
Amit kínálunk:
  • kulturált munkakörülmények,
  • részmunkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint,

Munkavégzés helye: Szeged

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigénye megjelölésével a hr@tritonlife.hu e-mail-címre várjuk.

Hírlevél

Ne maradjon le akcióinkról, értesüljön első kézből újdonságainkról!

Visszahívást kérek