Műtőssegéd - Debrecen

A TritonLife Magánkórház – Debrecen fekvőbeteg osztályain folyamatosan bővülő szakterületeken végezzük a gyógyító tevékenységünket. Intézményünk kellemes, színvonalas, kulturált munkakörülményeket biztosít munkatársainak. Műtői kapacitásunk bővítése miatt Műtőssegéd munkatársat keresünk.

Feladatok:
  • épületen belüli betegszállítási feladatokat ellátása
  • közreműködés a páciensek műtétre való felkészítésében
  • műtőhelyiség takarítása
  • a műtét során alkalmazásra kerülő technikai eszközök ellenőrzése
  • a műtéthez szükséges technikai berendezések előkészítése
  • a beteg műtőasztalra való fektetése
  • segédkezés a műtéti terület fertőtlenítésében
  • a műtéti beöltözésében való segítségnyújtás
Elvárások:
  • sebészeti, nőgyógyászati és ortopédiai műtétekben jártasság
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves munkatapasztalat
  • műtőssegédi szakvégzettség nem feltétel, de előnyt jelent
Elvárt kompetenciák:
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség
  • rugalmasság
Amit kínálunk:
  • kulturált munkakörülmények,
  • teljes vagy részmunkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint

Munkavégzés helye: Debrecen

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a hr@robertkorhaz.hu e-mail-címre várjuk.

Hírlevél

Ne maradjon le akcióinkról, értesüljön első kézből újdonságainkról!

Tritonlife BLOG

Tovább a blogra
Visszahívást kérek