Online termékmenedzser

A TritonLife Magánkórházak Zrt. folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

Online termékmenedzser munkakörbe.

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése, melyhez back office csapatunkba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Feladatok:

  • online kommunikációs stratégia kialakításában és végrehajtásában való részvétel
  • magyar és idegen nyelvű honlapok kezelése, rendszeres frissítése, tartalmainak gyártása, tartalomkezelő rendszer kezelése
  • riportok, statisztikák készítése
  • központi e-mail címre beérkező üzenetek kezelése, kategorizálása, megfelelő felelősnek továbbítása
  • adatbázisok kezelése, karbantartása és adatbázis műveleteket végezése programozási alapismeretek birtokában
  • webes kiszolgálói rendszer üzemeltetetésében való segédkezés
  • piaci tendenciák és konkurens környezet figyelése, illetve a legjobb technológiai megoldások kiválasztása
  • aktív kapcsolattartás a weboldal fejlesztőivel, folyamatos visszacsatolás az új fejlesztésekkel kapcsolatban
  • meglévő és új funkciók tesztelése

Elvárások:

  • 3-5 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • legalább középfokú informatikai végzettség
  • PHP alapok ismerete, informatikai rendszerelemzői ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office alapos ismerete
  • terhelhetőség, magasfokú önállóság és kezdeményező készség

Előny:

  • Google Analytics, Google Data Studio és Google Search Trends ismerete
  • Power BI ismerete
  • Facebook és Instagram hirdetési rendszer ismerete
  • projekt management gyakorlat

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint
  • versenyképes juttatási csomag, kedvezményes egészségügyi szolgáltatások
  • home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a hr@tritonlife.hu e-mail-címre várjuk!