Röntgen asszisztens

A TritonLife Magánkórház Kaposvár munkatársat keres

munkakörbe, rész vagy teljes munkaidőben.

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése.

Feladatok:

  • Röntgen felvételek elkészítése,
  • ügyfelek tájékoztatása,
  • ügyfélkérdések megválaszolása,
  • vizsgálattal kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Rtg. asszisztens/rtg. szakasszisztens/képi diagnosztikai szakasszisztens/radiográfus végzettség,
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • érvényes működési nyilvántartás és kamarai tagság
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek.

Elvárt kompetenciák:

  • Pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra,
  • rész vagy teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 7:00-19:00 között, változó beosztásban

Munkavégzés helye: 7400 Kaposvár, Ezredév utca 12.

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a hr@tritonlife.hu e-mail-címre várjuk!