Szonográfus szakasszisztens

A Róbert Egészségközpont Hegyalja folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

munkakörbe, teljes munkaidőbe, heti 40 órában.

Főbb feladatok:
  • szonográfus szakasszisztensi munkakörbe tartozó vizsgálatok elvégzése (szülészeti és nőgyógyászati ultrahang vizsgálatok) a szakmai szabályok protokolljának megfelelően,
  • vizsgálatokhoz tartozó adminisztráció ellátása, számítógépes programok kezelése,
  • szakorvosok munkájának segítése, asszisztencia
Elvárások:
  • szonográfus szakasszisztensi végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • figyelem, segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, rugalmasság, szervező készség
Előnyt jelent:
  • angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • fejlődő, épülő csapat
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével!

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Hírlevél

Ne maradjon le akcióinkról, értesüljön első kézből újdonságainkról!

Tritonlife BLOG

Tovább a blogra
Visszahívást kérek