Üzemeltetési koordinátor - Debrecen

A TritonLife csoport folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

Üzemeltetési koordinátor

munkakörbe

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése, melyhez debreceni csapatunkba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Feladatok:

· Üzemeltetési feladatok teljes körű kezelése, magas színvonalú, pontos adminisztrálása

· Döntéselőkészítő dokumentumok készítése

· Műszaki/logisztikai feladatok ütemezésének felügyelete, a feladatok, megrendelések nyomonkövetése, koordinálása

· Rendszeres beszámolók, státuszjelentések, prezentációk készítése

· A projektek, az intézmény és a tagintézmények fejlesztéseinek, valamint adminisztrációs tevékenységének támogatása

· Kórház telephelyeinek és társintézményeinek egyéb üzemeltetési, beszerzési feladatai

· Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel szóban és írásban egyaránt

· Karbantartási munkák, épületfenntartási megrendelések előkészítése

· Bérelt eszközök kezelése, ügyintézése

· Karbantartók munkájának irányírása

· Karbantartási anyag beszerzése

Elvárások:

· Középfokú műszaki szakirányú végzettség

· Felhasználói szintű informatikai ismeretek

· műszaki/hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

· Nyitott személyiség

· Kiváló kommunikációs készség

· Precizitás, dinamizmus, minőségi és eredménycentrikus szemlélet

· Jó problémamegoldó képesség, szervezettség, proaktivitás

· Mobilitás, motivált, lelkes munkavégzés

· Önálló munkavégzés és csapatmunkában való helytállás egyaránt

Munkavégzés helye:

4033 Debrecen, Tűztövis utca 2. és 4025 Debrecen, Miklós utca 5-13.

Amit kínálunk:

· felelősségteljes, kihívásokkal teli munka

· teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint

· versenyképes juttatási csomag, kedvezményes egészségügyi szolgáltatások

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével!

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Hírlevél

Ne maradjon le akcióinkról, értesüljön első kézből újdonságainkról!

Tritonlife BLOG

Tovább a blogra
Visszahívást kérek