Műtősnő

A TritonLife Magánkórház – Debrecen fekvőbeteg osztályain folyamatosan bővülő szakterületeken végezzük a gyógyító tevékenységünket. Intézményünk kellemes, színvonalas, kulturált munkakörülményeket biztosít munkatársainak. Műtői kapacitásunk bővítése miatt

Műtős szakasszisztenst

keresünk.

Feladat:

nőgyógyászati, sebészeti, urológiai, hagyományos és laparoscopos műtétek asszisztenciája.

Elvárások:

  • műtős szakasszisztens végzettség
  • 2-4 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • érvényes működési engedély és kamarai tagság
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny:

  • szemészeti, illetve fül-orr-gégészeti műtétekben való jártasság

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • csapatmunka, rugalmasság
  • nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülmények,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint.

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a hr@tritonlife.hu e-mail-címre várjuk.