Általános orvos

A T-DOC folyamatosan bővülő csapatába keres

Általános Orvos kollégákat

teljes munkaidőben.

Rólunk:

A T-DOC egy olyan innovatív 21. századi egészségplatform, ami ötvözi a klasszikus egészségügyi ellátást, az innovatív digitális egészségügyi megoldásokkal, ezáltal minden egészségügyi kérdés megoldásának kiindulópontja, vagy akár azonnali megoldása lehet, ami felmerül a családban.

Feladatok:

  • Általános orvosi konzultáció (online platformon és telefonon keresztül)
  • Ügyeleti feladatok ellátása
  • Fejlesztésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • általános orvosi végzettség
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • idegen nyelv ismerete (angol)

Előny:

  • belgyógyász, háziorvos szakorvos

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • versenyképes juttatások
  • hazánk leggyorsabban fejlődő integrált magánegészségügyi szolgáltatója általi stabilitás
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkakezdés ideje: Akár azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a info@t-doc.hu e-mail-címre várjuk!