Aneszteziológiai szakasszisztens

A TritonLife Magánkórház – Debrecen fekvőbeteg osztályain folyamatosan bővülő szakterületeken végezzük a gyógyító tevékenységünket. Intézményünk kellemes, színvonalas, kulturált munkakörülményeket biztosít munkatársainak. Műtői kapacitásunk bővítése miatt

aneszteziológiai és intenzív terápiás szakápolót keresünk.

Feladat: műtétek aneszteziológiai szakasszisztenciája

Elvárások:

  • aneszteziológiai és intenzív terápiás szakápolói végzettség
  • 2-4 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • érvényes működési engedély és kamarai tagság
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • csapatmunka, rugalmasság
  • nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülmények,
  • teljes vagy részmunkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint.

Munkavégzés helye: Debrecen

Kezdés: azonnal

Kapcsolattartó:

Jelentkezni az alábbi platformon lehet a következő anyagok beküldésével:

  • szakmai önéletrajz, fizetési igény megadásával