Betegút-szervező

A TritonLife Csoport folyamatosan bővülő stratégiai partnere a T-DOC csapatába keres munkatársat

(esetmenedzser/egészségügyi hotline)

munkakörbe

teljes munkaidőben.

A T-DOC egy olyan innovatív 21. századi egészségplatform, ami ötvözi a klasszikus egészségügyi ellátást, az innovatív digitális egészségügyi megoldásokkal, ezáltal minden egészségügyi kérdés megoldásának kiindulópontja, vagy akár azonnali megoldása lehet, ami felmerül a családban.

Feladatok:

  • Probléma beazonosítása és betegút irányítása beérkező hívások és üzenetek alapján
  • Ügyfél megfelelő egészségügyi ellátásra történő irányítása
  • Műtétet megelőző vizsgálatok szervezése és koordinációja
  • Időpontok egyeztetése és foglalása
  • Hívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Panaszkezelés telefonon és e-mailben
  • Orvosi csapat koordinációjában való részvétel, segítség
  • Orvosi és szakmai csapattal történő kapcsolattartás
  • Probléma beazonosítása és betegút irányítása beérkező hívások folyamán

Elvárások:

  • Egészségügyi vagy orvostudományi tanulmányok vagy magánegészségügyi intézményben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélközpontúság

Előny:

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Egészségügyben, betegút szervezésben szerzett 2-3 év tapasztalat

Miért válassz minket?

  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • fiatalos, lendületes csapat
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint
  • új, innovatív vállalkozás építésében való részvétel
  • folyamatos fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a info@t-doc.hu e-mail-címre várjuk!