Értékesítési menedzser

A TritonLife Magánkórházak Zrt. folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

munkakörbe.

teljes munkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife Csoport hazánk egyik legnagyobb, leggyorsabban fejlődő, országosan terjeszkedő járó-, egynapos és fekvőbeteg ellátással, valamint laboratóriumi diagnosztikával foglalkozó magánegészségügyi szolgáltatója. Csoportunk dinamikusan terjeszkedik vidéki nagyvárosainkban is, fokozatosan az egész országra kiterjesztve minőségcentrikus kiválósági központjaink működését. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése, melyhez értékesítési csapatunkba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Feladatok:

  • a cégcsoport szolgáltatásainak (kiemelten laborszolgáltatások) értékesítés vállalatok, kisvállalkozások, magán orvosi rendelők, járóbeteg-ellátók, háziorvosok, laborpontok irányába
  • meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása, fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése
  • orvosok és rendelők látogatása
  • szakmai konferenciákon, továbbképzéseken történő részvétel
  • aktuális üzleti terv teljesítése
  • a cég képviselete az ügyfélkör felé, szolgáltatásainak ismertetése, népszerűsítése a mindenkori marketing stratégia és vállalati irányelvek mentén
  • a terület folyamatainak hatékonyságát elősegítő informatikai fejlesztési igények megfogalmazása, azok tesztelésének és bevezetésének támogatása.
  • az értékesítési tevékenységének magas szakmai színvonalon történő ellátása
  • ad-hoc problémák gyors és hatékony megoldása
  • szoros együttműködés a társterületekkel a folyamatok kialakításában, ill. az ezzel összefüggésben felmerülő kérdések, kérések megválaszolásában (pl . marketing akciók, események
  • dokumentációk készítése, referálás a vezetőség felé
  • esetleges ügyfélreklamációk kezelése
  • a felmerülő kérdések megoldása esetén kapcsolattartás a társterületekkel. (TritonLabs, pénzügyi osztály, marketing osztály, ellátóhely, etc.)

Szükséges kompetenciák:

  • ügyfél- és profitorientált szemlélet
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • hasonló területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • iparági és piaci ismeret, működő ügyfélkapcsolatok a területen
  • több éves értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • nagyfokú önállóság és precizitás
  • sikerorientáltság
  • határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődő, épülő, fiatalos csapat és vállalatcsoport
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra

Munkakezdés ideje: Azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen várjuk!