Foglalkozás-egészségügyi szakorvos Veszprém

TritonLife Medical Center Veszprém csapatába keressük leendő lelkes, motivált kollégáinkat.

Foglalkozás-egészségügyi orvos munkakörbe,

rész vagy teljes munkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése.

Feladatok:

  • foglalkozás-egészségügyi alapellátás: munkaköri alkalmassági vizsgálatok elvégzése (munkaviszony megkezdése előtti előzetes, időszakos, soron kívüli, záró)
  • foglalkozási betegségek kivizsgálása
  • foglalkozási rehabilitáció
  • részvétel a munkahelyi kockázatértékelésben, munkahelyi veszélyforrások felderítésében, a sürgős orvosi ellátás megszervezésében, az elsősegélynyújtók felkészítésében és a rehabilitációs tervek kidolgozásában
  • vállalati egészségprogram keretében egészségfejlesztésre, egészségmegőrzésre, életmódra vonatkozó tanácsadás, egyéni szűrővizsgálati terv felállítása

Elvárások:

  • foglalkozás-egészségtan (üzemorvostan) szakvizsga
  • érvényes működési kártya
  • ügyfélorientált gondolkozás
  • idegen nyelv ismerete (angol)

Előnyt jelent:

  • magánegészségügyben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • rugalmasan választható foglalkoztatási jogviszony
  • teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • hazánk leggyorsabban fejlődő integrált magánegészségügyi szolgáltatója általi stabilitás
  • kiváló munkakörülmények
  • szakmailag felkészült, támogató csapat
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

TritonLife Medical Center Veszprém, Vörösmarty Mihály tér 4. rendelőintézet és/ vagy Veszprém vonzáskörzetéhez tartozó on-site rendelők

Munkakezdés ideje: Akár azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen várjuk!