Műtős szakasszisztens

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése, melyhez a TritonLife Róbert Magánkórház csapatába keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

műtős szakasszisztens munkakörbe, teljes munkaidőben

Feladat:

  • szülészeti, nőgyógyászati, sebészeti, urológiai, hagyományos és laparoscopos  műtétek asszisztenciája,
  •  plasztikai műtétek ismerete,
  •  F.O.G-i műtétek ismerete

Elvárások:

  • műtős szakasszisztens végzettség
  • 2-4 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • érvényes működési engedély és kamarai tagság
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • angol nyelvismeret előnyt jelent

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • csapatmunka, rugalmasság
  • nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülmények,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, 13.ker

Jelentkezni az alábbi felületen lehet a következő anyagok beküldésével:

  • szakmai önéletrajz, fizetési igény megadásával