Műtőssegéd

A TritonLife Magánkórházak Zrt. munkatársat keres

Műtőssegéd

munkakörbe, teljes munkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése. A Duna partján elhelyezkedő Millennium Tower II. irodaházban, a 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7. számú épületben nyíló legújabb fővárosi, magas szintű integrált járó-, és fekvőbeteg ellátó centrumunkba, a TritonLife Duna Magánkórházba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Feladatok:

Mozgásszervi (ortopéd, gerincsebészeti) műtéteknél műtőssegéd feladatok ellátása:

    • A beteg átvétele és műtőbe szállítása a műtéti kiírásnak megfelelően
    • A beteg műtőasztalon történő elhelyezése, majd műtét utáni visszaszállítása az átadópulthoz, a beteg átadása az osztályon
    • A beteg szakszerű fektetése a műtéti típusnak megfelelően
    • A műtét előtt és alatt a szükséges anyagokat, eszközöket a műszerelő műtős szakasszisztensnek kézhez adja
    • Beteg cseréjekor a műtőasztal fertőtlenítése
    • A műtétnél használt műszerek sterilizálóba történő szállításának biztosítása
    • A gyógyszertárból, raktárból igényelt anyagok elszállítása és elpakolásában való segédkezés
    • Minden műtéti napon a műtőcipők, papucsok fertőtlenítő lemosása, rendbetétele

Elvárások:

  • Mozgásszervi (ortopéd, gerincsebészeti) műtétekben való jártasság
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
  • műtőssegédi szakvégzettség nem feltétel, jövőbeni szakképesítés megszerzését támogatjuk

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • dolgozói kedvezmények egészségügyi szolgáltatásokra,
  • versenyképes juttatási csomag
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 7:00-19:00 között, változó beosztásban.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen  várjuk!