Sterilizáló asszisztens

A Róbert Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:
  • Műtéti eszközök szállítása, mosása, csomagolása, sterilizáláshoz előkészítése,
  • gépi sterilizálás,
  • műtétnél használt műszerek sterilizálóba történő szállításának biztosítása
Elvárások:
  • fertőtlenítő-sterilező végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat,
  • érvényes működési engedély és kamarai tagság
Elvárt kompetenciák:
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség,
  • rugalmasság
Amit kínálunk:
  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület.

Jelentkezési határidő: 2020.08.31.

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével!S

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Hírlevél

Ne maradjon le akcióinkról, értesüljön első kézből újdonságainkról!

Tritonlife BLOG

Tovább a blogra
Visszahívást kérek