Laboratóriumi szakorvos

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése. Ennek részeként hamarosan elindítjuk a humán diagnosztikai laboratóriumokat magába foglaló centrumunkat. A XIII. kerületben nyíló legújabb fővárosi, legkorszerűbb eszközökkel berendezett laboratóriumi komplexumunkba, nagyszerű csapatba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Feladat:
  • Humán diagnosztikai laboratóriumi munkafolyamatok irányítása, felügyelete,
  • Vércsoport vizsgálatok szakmai felügyelete
  • Mérési eredmények értékelése, validálása, interpretálása,
  • Ügyfelekkel szakmai konzultáció.
Elvárások:
  • Végzettségek:
    • orvosi laboratóriumi diagnosztikai szakorvos vagy
    • transzfuziológus szakorvos – előnyt jelent
  • 5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • érvényes működési nyilvántartás és kamarai tagság,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek.
Elvárt kompetenciák:
  • Precizitás, magas szakmai igényesség, alaposság,
  • megbízhatóság, munkavégzés csapatban és önállóan is,
  • nagyfokú terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • modern szakmai környezetet a legkorszerűbb technológiával,
  • összetartó, szakmailag igényes csapatot,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint

Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Fáy u. 90.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a hr@tritonlife.hu e-mail-címre várjuk!