Vérvételi asszisztens Eger

TritonLife Medical Center Eger folyamatosan bővülő csapatába, járóbeteg ambulanciára keres munkatársat

vérvételi asszisztens

munkakörbe részmunkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése.

Feladatok:

  • vérvétel, és a kért laboratóriumi vizsgálatok regisztrálása, dokumentálása
  • a munkaszervezés eszközeivel gondoskodik az asszisztensi teendők maradéktalan elvégzéséről
  • rendelés megkezdése előtt ellenőrzi a rendelő állapotát, hiányosságok esetén azok megszüntetése érdekében eljár
  • számítógépen adminisztrálja az ambuláns betegek személyi adatait, anamnézisét, elkészíti az ambuláns lapját
  • szervezi a vizsgálatok különböző helyen történő lebonyolítását, a konzultációkat és a kontrollvizsgálatot
  • vizsgálati anyagokat kísérőpapírral a megfelelő helyre juttatja

Elvárások:

  • felnőtt szakasszisztensi vagy OKJ ápoló végzettség
  • érvényes működési engedély
  • több éves vérvételi tapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság
  • empatikus, de határozott fellépés
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • diplomás ápoló végzettség
  • gyermek vérvételi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • részmunkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 8:00-12:00 között

Munkavégzés helye: Eger, Törvényház utca 4.

Munkakezdés: azonnal

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen várjuk!