Egészségügyi asszisztens- TritonLife Duna Magánkórház

A TritonLife Magánkórházak Zrt. munkatársat keres

Egészségügyi asszisztensi

munkakörbe, részmunkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése. A Duna partján elhelyezkedő Millennium Tower II. irodaházban, a 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7. számú épületben nyíló legújabb fővárosi, magas szintű integrált járó-, és fekvőbeteg ellátó centrumunkba, a TritonLife Duna Magánkórházba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Feladatok:

Mozgásszervi (ortopéd, gerincsebészeti) járóbeteg rendeléseken asszisztensi teendők ellátása:

  • rendelés megkezdése előtt rendelő állapotának ellenőrzése,
  • számítógépen az ambuláns betegek személyi adatainak, anamnézisének adminisztrálása, ambuláns lapjának elkészítése,
  • vizsgálatok, konzultációk és kontrollvizsgálatok különböző helyen történő lebonyolításának szervezése

Elvárások:

  • Általános asszisztensi vagy ápolói végzettség,
  • vérvételben való jártasság
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • érvényes működési nyilvántartás és kamarai tagság
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek, gépírástudás szükséges.

Elvárt kompetenciák:

  • Pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • heti 40 órás részmunkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig jellemzően délutáni munkavégzéssel.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen várjuk!