Egészségügyi asszisztens

Szeretne egy olyan magán egészségközpontban dolgozni asszisztensként, ahol a legjobb feltételekkel, a legjobb eszközökkel végezheti munkáját, és meg is becsülik azt mind emberileg, mind anyagilag? Legyen a munkatársunk a TritonLife Medical Center Geniumban!

A TritonLife Medical Center Genium elsősorban női és férfi egészségközpont, nőgyógyászati, szülészeti, magzati diagnosztikai, urológiai, andrológiai szakirányok mellett kardiológiai, radiológiai, immunológiai, infektológiai, fül-orr-gégészeti, orvosesztétikai rendelések gazdagítják a szakmai palettát. Egészségközpontunk a hét 6 napján, reggel 8 és este 8 között nyújt magánellátást Zuglóban (Thököly út 137.), családias, barátságos környezetben. Egészségügyi asszisztenseink 30 orvos munkáját, illetve pácienseink elégedett kiszolgálását segítve.

Főbb feladatok:
  • egészségügyi asszisztensi feladatok önálló végzése,
  • orvosi asszisztencia,
  • vérvétel,
  • leletkezelés, dokumentáció, adminisztráció.
Szakmai elvárások:
  • egészségügyi asszisztensi, ápolói vagy szülésznői végzettség,
  • érvényes működési igazolvány (EEKH kártya), illetve Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás.
Előnyt jelent:
  • magán egészségügyben szerzett tapasztalat.
Személyiségbeli elvárások:
  • felelősségtudatos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • megbízhatóság,
  • ügyfélorientált attitűd.
Amit kínálunk:
  • barátságos munkahelyi légkör,
  • korszerű, csúcstechnológiával felszerelt munkakörnyezet,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • továbbképzési, fejlődési lehetőségek és ezek támogatása,
  • versenyképes, stabil jövedelem.

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével!

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Hírlevél

Ne maradjon le akcióinkról, értesüljön első kézből újdonságainkról!

Tritonlife BLOG

Tovább a blogra
Visszahívást kérek