Egészségügyi asszisztens

A TritonLife Medical Center Hegyalja folyamatosan bővülő csapatába

egészségügyi asszisztens

munkatársat keres.

Feladatok:
  • orvosi asszisztencia
  • recepciós munka (páciensfelvétel, páciensek fogadása, orvosi rendelések adminisztrálása, asszisztencia)
  • vizsgálatok szervezése
  • vérvétel, laborvizsgálati mintavétel
Szakmai elvárások:
  • szakápolói vagy szülésznői végzettség (legalább középfokú)
  • érvényes működési igazolvány (EEKH kártya)
  • Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság
  • szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Elvárt kompetenciák:
  • pontosság, precizitás, alaposság
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • magán-egészségügyben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • kardiológiai és/vagy sebészeti területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • barátságos munkahelyi légkör
  • korszerű, jól felszerelt munkakörnyezet
  • dinamikus csapat
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • versenyképes, stabil jövedelem
  • kiegészítő juttatási csomag (Szép Kártya juttatás, kedvezményesen igénybe vehető magánkórházi szolgáltatások)
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület, Hegyalja út

Munkakezdés ideje: 2021. május

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével!

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Hírlevél

Ne maradjon le akcióinkról, értesüljön első kézből újdonságainkról!

Tritonlife BLOG

Tovább a blogra
Visszahívást kérek