Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

A TritonLife Magánkórházak Zrt. folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

munkakörbe.

teljes munkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése, melyhez back office csapatunkba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Feladatok:

  • betegfelvétellel kapcsolatos számítógépes program kezelése
  • beérkező telefonok kezelése,
  • információ nyújtás,
  • időpontok foglalása szakrendeléseinkre
  • páciensek felvilágosítása a rendelési időpontokról, csomagokról, akciókról

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • 1 év hasonló munkakörben (ügyfélszolgálaton) szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság, segítőkészség
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülményeket,
  • próbaidőt követően lehetőség otthoni munkavégzésre,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • heti 40 órás teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint

Munkakezdés ideje: Azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen várjuk!